Recenzje o Motion Energy

 • Natalia
  Motion Energy uratował mnie przed przewlekłym bólem krzyża, z którym żadne inne lekarstwo nie mogłoby sobie poradzić. Polecam każdemu, ten krem powinien znaleźć się w apteczce każdego.
  Motion Energy
 • Mateusz
  Dostałem kontuzji nogi, bardzo długo używałem różnych maści rozgrzewających, ale nie było sensu. Miesiąc po urazie chodzenie stało się trudne, lekarz zdiagnozował zapalenie stawów. Zamówiłem Motion Energy za radą znajomego. Środek stosowałam przez 3 tygodnie, w tym czasie bóle całkowicie ustąpiły, więc zdecydowanie polecam.
  Motion Energy
 • Anna
  Bolą mnie kolana, stosowałam już wszystkie dostępne metody leczenia - od fizjoterapii, preparatów farmaceutycznych, po środki ludowe. Nic nie działało, dopóki nie wypróbowałem motion energy. Balsam naprawdę dobrze się nagrzewa, usuwa obrzęki, pomógł mi zapomnieć o bólu już po tygodniu stosowania.
  Motion Energy
 • Anna
  Kupiłam Motion Energy do leczenia osteochondrozy szyjki macicy. Krem spisał się znakomicie, ładnie pachnie, łatwo się aplikuje. Podobało mi się, że delikatnie rozgrzewa od wewnątrz i nie pali skóry, jak analogi.
  Motion Energy
 • Michał
  Uprawiam sport, więc zawsze mam w torbie kremy rozgrzewające, nakładam je przed rozgrzewką, żeby lepiej przygotować mięśnie na stres. Przypadkowo zobaczyłem reklamę motion energy i postanowiłem spróbować. Teraz to mój ulubiony środek, sam go stosuję i gorąco polecam wszystkim sportowcom.
  Motion Energy
Ocena użytkownika Motion Energy
5
8